Tamamen otomatik
taze hava

Havalandırma neden bu kadar önemli?

Bina havalandırması, dolaşan bir havadan daha fazlasıdır. Ayrıca, mülkün değerini korumak ve enerjinin verimli kullanımını sağlamak için binanın uzun vadeli korunmasını da destekler. Her şeyden önce, sağlığınız ve refahınızla ilgilidir.

Öne çıkan ürün: Schüco VentoTherm Twist

İçeri giren hava, çıkan hava ve ısı geri kazanımı ile pencereye entegre havalandırma

Renson© ile ortaklaşa geliştirilen çok işlevli Schüco VentoTherm Twist sistemi, odalara otomatik olarak temiz hava sağlar. Akıllı sensörler, oda koşullarını hemen algılar, böylece refahınız için faydalı ortam havalandırması garanti edilir. İyileştirilmiş enerji verimliliğini ise zaten saymamıza gerek yok.

Image

Sürekli hava dolaşımı sağlığınız için iyidir. Aynı anda enerji tasarrufu da sağlamak için Schüco VentoTherm % 80'e kadar ısı geri kazanım seviyesine sahiptir. Isı kayıpları normal havalandırmaya kıyasla önemli ölçüde azaltılabilir - enerji performans sertifikası üzerinde olumlu etkisi olan önemli bir tasarruf. Bir F7 harici hava filtresi, cereyana, böceklere ve polenlere karşı korumayı garanti eder, bu sayede kolay nefes alabilen sadece alerji hastaları olmaz. Ses azaltma konusunda da, sistem dışarıda olanların dışarıda kalmasını sağlar. Schüco VentoTherm Twist mevcut oda koşullarına otomatik olarak tepki verdiğinden optimum sensör kontrolü oda sıcaklığını düzenler.

Image

Sağlıklı bir iç mekan iklimi, insanlarda kişisel refah için en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle düzenli ve yeterli havalandırma çok önemlidir ve dışarıdan gelen havanın kalitesi merkezi bir rol oynar. Schüco'nun entegre çözümleri olağanüstü bir görsel çekiciliğe sahiptir.

Merkezi olmayan havalandırma çözümlerine genel bakış

Kişiye özel hale getirme, uzun ömür ve kolay entegrasyon, Schüco'nun merkezi olmayan havalandırma çözümlerini diğerlerinden ayıran avantajlardan sadece birkaçı. Bağımsız odalara planlanmış kurulumla, sistemler yıllarca kolay nefes almanızı sağlayacak özel bir havalandırma konsepti uygulamak için kullanılabilir.

Image

Renson© ile ortaklaşa geliştirilen Schüco VentoTherm Twist pencereye entegre havalandırma sistemi, soğuk dış havayı sıcak kullanılan havanın ötesine yönlendirir ve böylece verimli ısı geri kazanımı sağlar. En yüksek enerji verimliliği gereksinimleri için kontrollü bir hava değişimi:% 80 ısı geri kazanım oranı, yüksek derecede enerji tasarrufu sağlar

Image

Pencere boşluğuna dikkatlice entegre edilen mekanik ventilatör kapağı, temiz havanın içeri girmesini sağlamak için diferansiyel basınç prensiplerini kullanır ve konut binalarının yeterince nemlendirilmesini sağlar.

Kullanıcıdan bağımsız kontrollü hava değişimi, yüksek enerji maliyetlerini önler
Pencere boşluğuna entegre edilmiştir: içeriden veya dışarıdan görünmez

Image

Esnek olarak ayarlanabilen Schüco VentoFrame pencere vantilatörü dış çerçeveye oturur ve çapraz havalandırmayı veya bir emiş sistemini kullanarak hava değişimini kontrol eder.

Kullanıcıdan bağımsız kontrollü hava değişimi nem hasarını önler
Pencerenin dış çerçevesine entegre edilmiştir: bina yapısına müdahale gerekmez, ör. duvarlardaki açıklıklar
Hava beslemesi 4 ayar ile elle ayarlanabilir

Image


VentoLife ile Schüco, ürün yelpazesinde büyük şehirlerde ve kentsel alanlarda yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiş bir havalandırma çözümü sunmaktadır. Çok aşamalı, yüksek performanslı bir filtre, en küçük partikül maddeleri, poleni ve sağlığa zararlı maddeleri etkin bir şekilde temizleyerek binada optimum hava kalitesini sağlar.
Optimum ortam havası kalitesi için otomatik, sensör kontrollü çalışma
Hava temizlenirken huzurlu bir uyku için otomatik sessiz mod ve soluk ekran
Pencere kapalıyken bile temiz hava beslemesi