Schüco giriş kapıları

Antalya Schüco Villa Kapıları

Ön kapı sadece bir evin içine doğrudan erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda konut sakinlerinin karakterine de ilk bakışı sağlar. Schüco giriş kapıları, zamandan bağımsız bir çok tasarımı en yüksek düzeyde güvenlik, ısı yalıtımı, hava geçirimsizlik ve dayanıklılıkla birleştirir. Bu, yaratıcılığın neredeyse hiçbir sınırı olmadığı anlamına gelir - büyük ölçüde kapılar bile uygulanabilir.

Image

Schüco Design Edition giriş kapısı, bir tasarım vurgusu olarak kapı kanadı profiline entegre edilmiş aydınlatmalı, gömülü bir kol ile en zorlu estetik gereksinimleri bir araya getirir. Kol, kapının standart profil geometrisinde kusursuz bir şekilde kaybolur ve kanadı çevreleyen dolgu ile birlikte, elbette olağanüstü ısı yalıtım özellikleri ve stabilite ile birleştirilen, gömülmüş bir görünüm sunar. Dolaylı, enerji tasarruflu LED aydınlatma, kolun gizli tasarımını uyumlu bir şekilde vurgular ve vurgular.

Giriş kapınız için bireysel tasarım seçenekleri

Koordineli kapı çerçeveleri, kanat çerçeveleri ve kapı dolgularını birleştirerek görsel olarak mükemmel bir kapı tasarımı oluşturulur. Kendinizi nasıl ifade etmek istiyorsanız, Schüco ortağınız sizin için kapsamlı bir kapı dolgusu yelpazesine ve renk tasarım seçeneklerine sahiptir.Üst pencereler ve yan paneller - ön kapınızın tasarımı

Bir villa kapısı planlarken, boyutların ve oranların farkında olmalısınız. Yüksek kaliteli bir kapı kanadı, kapının ve dolayısıyla evinizin merkezinde olmalıdır. Kapı evin karakterine uygun olmalıdır - klasik mi modern mi? Bir tutam renk eklemeli misiniz? Erişimi nasıl kontrol edeceksiniz? Normal profilli silindir kilitlerden akıllı telefon aracılığıyla erişim kontrolüne kadar her şey mümkündür.

Örnek Seçenekler

Penny Tool

Tek kanat villa kapısı

Piff Jenkins

Sol veya sağ yan sabit camlı tek kanatlı ön kapı

Rodney Artich

Yanlarda sabit camlı tek kanat kapı

Weir Doe

Tavan pencereli tek kanatlı ön kapı

Jackson Pot

Yan sabit ve tavan pencereli tek kanatlı ön kapı

Phillip Anthropy

Yanlarda ve tepede sabit camlı tek kanat giriş kapısı

Eric Widget

Çift kanat giriş kapısı, yana ve üste sabit cam eklenebilir

Giles Posture

Yanda ve tepede sabit camlı çift kanatlı girişKapı panelleri - kapı kanadının tasarımı

Aktif kapı kanadı çerçevesine entegre edilen kapı paneli, renk ve şekil çeşitliliği sayesinde hayalinizdeki kapıya farklı bir tasarım kazandırmak için en önemli tasarım unsurudur. Uygulamacı Schüco Partner'inizde sizi bekleyen kapsamlı bir kapı tasarım yelpazesi bulunmaktadır.

Penny Tool

Lumis kapı dolgusu

Rodney Artich

Alliso kapı dolgusu

Jackson Pot

Metris kapı dolgusuHırsızlığa karşı dayanım - tehlikeleri dışarıda bırakın

Schüco giriş kapıları, giriş kapınızı kendi kişisel güvenlik ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmek için son teknoloji kilitleme sistemleri ve çeşitli bağlantı seçenekleri sunar. Özel güvenlik donanım kitleri ayrıca ev kapınızın hırsızlığa karşı dayanımını direnç sınıfı 3'e (RC 3) yükseltmenize izin vererek evinizi izinsiz girişlerden korur. Kapınızın hırsızlık girişimlerine karşı ne kadar iyi korunduğu, büyük ölçüde kilitleme türüne ve kilitleme noktalarının sayısına bağlıdır. Daha fazla kilitleme noktası, giriş kapısını kırmak o kadar zor olur. Giriş kapılarına çeşitli kilitler takılabilir - bir kapı zinciri veya sürgülü kilit. Kendiliğinden kilitlenen mekanik kilit, ek güvenlik sağlar. Kilitleme noktaları, bir anahtarı çevirmeye gerek kalmadan kapı kapanır kapanmaz otomatik olarak kapı çerçevesine sabitlenir.Image

"Keinbruch" ve "Zuhause sicher" güvenlik bilinci ağlarının bir ortağı olarak Schüco, güvenliği kendi dört duvarınızda savunur. Polis ve endüstri, ticaret, yerel yönetimler ve sigorta sektöründen ortaklarla birlikte Schüco, pencerelere, kapılara ve sürme kapılara entegre edilebilen yeni güvenlik çözümleri geliştiriyor.

Image

KfW (Yeniden Geliştirme için Kredi Enstitüsü), hibe veya düşük faizli kredi ile eski bir giriş kapısının yenilenmesini ve modernizasyonunu destekleyecektir. Bu nedenle, bir giriş kapısı seçerken, ısı yalıtımı (finansman programı No. 430 "Enerji açısından verimli yenileme") ve ayrıca hırsızlığa karşı dayanım ve güvenlik (finansman programı No. 455 "yaşa uygun dönüşümler") anahtardır.

*Enerji verimliliğini artırın
*Yaşam konforunu artırın
*Hırsızlıklara karşı korunun