Mükemmel iklimlendirme için
bina kabuğu kontrolü

Isıtmayı otomatik olarak havalandıran ve kapatan akıllı bir ev ister misiniz? Schüco Building Skin Control (BSC) bina kabuğu kontrolü sayesinde artık mümkün.

Schüco Building Skin Control (BSC)

Tüm Schüco ünitelerinin kontrol ve izlenmesi

Schüco'nun otomasyon bileşenleri, Schüco Building Skin Control bina kabuğu kontrolü sistem platformu kullanılarak akıllıca birbirine bağlanabilir. Yazılım, örneğin, yağmurda pencerelerin otomatik kapanmasını, zaman kontrollü pencere havalandırmasını veya enerji tasarruflu gece soğutmasını kontrol eder. Schüco BSC uygulaması, akıllı telefonunuzu BSC sisteminizi hızlı ve sezgisel olarak yönetmek, ayarlamak ve kontrol etmek için kullanmanızı sağlar.

Image

Tüm Schüco üniteleri, Schüco BSC uygulaması aracılığıyla akıllı bir şekilde kontrol edilebilir
Bağımsız üniteleri (örn. pencere) veya ünite gruplarını (örn. tüm zemin kat pencereleri) kontrol etme seçenekleri
Hareket halindeyken bile bireysel ünitelerin durumunu akıllı telefon üzerinden izleyin (açılış ve kapanışın elektronik olarak izlenmesi)
Anlık bildirimler, sistemdeki değişiklikler hakkında sizi bilgilendirir (örneğin, yağmur sırasında pencereler otomatik olarak kapanırsa)
Amazon Alexa ile Schüco birimlerini sesli komutla kontrol etme

Yeni binalar ve renovasyon projeleri için uyumlu sistemler

Bina otomasyonu açısından Schüco sistemleri, optimize edilmiş arayüzlere sahip kapsamlı, özel bir ürün portföyü sunar. Genişliği ve derinliği, yeni binalardan yenileme ve modernizasyon projelerine kadar tüm gereksinimleri karşılayacak doğru çözümlerin mevcut olmasını sağlar.