PERGE 232 SÜRME SERİ

Sale!

PERGE 232 SÜRME SERİ

Tam Evinize Göre

İnceliği ve kusursuz hareket kabiliyetiyle Perge Sürme, evinizin havalı görünümünü tamamlamak için tasarlandı. Geniş evlerinize yakışır 3 geniş odacıklı yapısı, sızdırmazlık garantili şaşırtmalı su tahliye sistemiyle mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu sağlar. 75 mm genişlikte çift raylı kasası ve 92,5 mm genişlikte tek raylı alternatif kasası ve 50 mm genişlikteki kanat profili en iyi performansı sağlaması için tasarlandı. Farklı kalınlıklardaki gri contalı çıta ile tek cam (4-6 mm) ve ısıcam (20 -24mm)'a uygulanabilen modüler yapı hayatınıza kolaylık katıyor. Perge Sürmenin panjurlu ve panjursuz uygulama seçeneği ihtiyaca göre hizmet anlayışıyla size destek oluyor. Altın meşe, koyu meşe, açık meşe, bataklık meşe, kum gri, gri, maun ve krem renk seçenekleri “işte bu benim evimin rengine uygun” cümlesinin heyecanını yaşamanız için var. Adopen sizi mutlu etmek için var. Ulusal ve uluslararası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalitesiyle Perge Sürme, ihtiyaçlarınızı anlayıp camın dışındaki mevsim resmine en uygun çerçeveyi oluşturuyor ve hayatınızı daha renkli kılıyor.

75 mm genişlikte çift raylı kasa ve 92,5 mm genişlikte tek raylı alternatif kasa ile 50 mm genişlikte sürme kanat profili Üç geniş odacığı ve şaşırtmalı su tahliye sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu sağlar. Contalı kanat ara kilitlemeli sistem Farklı kalınlıklarda gri contalı çıta ile tek cam (4-6 mm) ve ısıcam (20 - 24 mm) uygulama imkânı Panjurlu ve Panjursuz uygulama seçenekleri Beyaz gövde rengine ilave olarak renkli ve lamineli profilleri mevcuttur.

Profil genişliği 75 mm genişlikte çift raylı kasa ve 92.5mm genişlikte tek raylı kasa ile 50mm genişlikte sürme kanat profili
Odacık sayısı 3
Profil sınıfı B Class (TS EN 12608-1)
Conta sistemi Kıl fitil izolasyonlu sistem
Conta tipi/rengi TPE - Gri / Siyah
Cam kalınlıkları(mm) 4-6, 20, 24mm
Isı İletim Katsayısı Uf 1,80 W/m²K
Uf 2,10 W/m²K